Vítáme Vás na webových stránkách Autoškoly Litvínov.

 

Autoškola Litvínov - DOPRAVNĚ VZDĚLÁVACÍ s.r.o. - navazuje na činnost autoškoly, která byla založena v roce 2004 a za 12 let  své existence se v jejích učebnách vystřídalo více než 10 000 žadatelů o řidičská oprávnění, profesionálních řidičů a účastníků nejrůznějších školení a rekvalifikačních kurzů. Děkujeme za důvěru a věříme, že i naši další zákazníci budou spokojeni s našimi službami a že na nás budou po celý svůj nejen  řidičský život vzpomínat v dobrém.

Všem našim klientům bývalým i budoucím sdělujeme, že tak, jak jste byli zvyklí v minulosti, věnovat se vám budou učitelé Michal Erbs, Ivana Fejková a Šárka Haviarová (Bittnerová), ale od března 2016 v nových moderních prostorách na adrese:

 

Centrum  bakalářských studiií

Ukrajinská 453 

436 01 LITVÍNOV

 

Na této adrese budete rovněž všichni skládat závěrečné zkoušky, takže se i v těchto vypjatých okamžicích budete cítit jako doma smiley.

           

       

 

     

       

           

    Nejbližší školení řidičů ADR: 26.5.2017- 28.5.2017

Další termíny ZDE

Kromě těchto termínů Vám můžeme nabídnout školení, případně dohodnout opravné zkoušky bez poplatků ve všech pobočkách DEKRA.CZ: Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Jihlava, České Budějovice, Jablonec nad Nisou, Sokolov.

 

 

           

 

 

Nejbližší kurzy, školení a semináře:      

 

Individuálně - každé pondělí od 15.00   Zahájení kurzu ŘP sk. B, C, C+E,  Profesní průkaz více

26.5.- 28.5.2017

 9.00

  Školení řidičů ADR - nové, opakovací, rozšíření více

27.5. 2017

 9.00

  Školení řidičů s Profesním průkazem více

Každé úterý 16.00

  Vyučování  - kurz  k získání ŘP sk. "B"

více